Įmonės veikla – dizainas, maketavimas, leidyba, spaudos darbai. Nuo idėjos iki visiško išpildymo. Dizainas yra svarbus sėkmingų pardavimų veiksnys – tinkamas produkto ar paslaugos apipavidalinimas byloja apie jo kokybę. Todėl mūsų tikslas – kūrybiškai ir profesionaliai sukurti išskirtinį dizainą Jums. Maketuojame greitai ir profesionaliai, naudojant naujausias legalias Adobe programas. Sukaupta patirtis mūsų klientams sutaupys laiko, lėšų ir padės išvengti maketavimo broko.

Esame pasiruošę įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. Darbui naudojame pažangiausią legalią programinę įrangą. Kompleksinius projektus įgyvendiname kartu su partneriais. Mūsų partneriai yra kvalifikuoti savo srities specialistai ir profesionalai.

Mūsų sritis – knygos, brošiūros, žurnalai, laikraščiai, plakatai, metinės ataskaitos, moksliniai darbai, seminarų ir kursų medžiaga, firminiai blankai, vokai, aplankai, vizitinės kortelės, atvirukai, kalendoriai, lankstinukai, skrajutės, kvietimai, lipdukai ir kt.

Mes aiškiai matome savo ateitį, mes žinome, dėl ko visa tai – dėl Jūsų verslo sėkmės ir stabilumo. Kiekviena išpildyta kliento svajonė mus daro geresnius.